top of page

 

SKYAIR Serisi 50kW- 5000kW

 

SKYAIR SU SOĞUTMALI SERİSİ TEMEL ÖZELLİKLERİ

-Su soğutmalı su soğutma grupları 50 kW ile 5000 kW kapasite aralığında birçok farklı model ve seçenekte üretilmektedir.

-Yüksek COP özelliğine sahip  su soğutmalı soğutma grupları monoblok yapıları sayesinde her türlü proje ihtiyacını karşılayabilecek şekilde üretilmektedir.

 

-Kompakt yapıları sayesinde daha az yer kaplarlar, dolayısıyla büyük hacimli makine dairelerine gerek kalmaz.

-Su soğutmalı chiller, kondenseri su ile soğuyan cihazlardır. Su soğutmalı chillerlerde kule fanları vardır. Kondenser ünitesindeki borunun içinde ısınmış olan gazın sıcaklığını alan su, kulede soğur

.

-Soğutulmuş su sistem içi tesisatlar kullanılarak istenilen noktaya kolay bir şekilde ulaştırılır. Kullanıma hazır soğutulmuş su klima santralleri ve fan coil cihazları yardımı ile mekanların soğutulmasında kalıp soğutma işlemlerinde soğuk su ihtiyacı olan gıda üretim tesislerinde üretim aşamalarında kullanılmaktadır.

-Su soğutma guruplarının oldukça yaygın bir kullanım alanı vardır gibi birçok alanda tercih edilmektedir.

-Konfor amaçlı kullanımların yanı sıra enerji santralleri üretim tesisleri gıda sektörü, kalıp sanayi ve sportif amaçlar, enjeksiyon ve şişirme makinaları kalıpları ve hidrolik yağı, ekstruderlar, sıcak formlama kalıpları, perdah makinaları, silindir merdaneler, metal işleme tezgahları ve muhtelif soğutma uygulamaları için idealdir.

-Kompakt dizayn, yüksek performans ve küçük hacmi ile dar alanlarda kolayca uygulanır.

-Multi chiller fonksiyonu ile yedekli kullanım özelliği ile kesintisiz hizmet vermektedir.

-Kış mevsiminin soğuk geçtiği iklim koşullarında serbest soğutma özelliği sayesinde kuru soğutucu özelliği ilavesi yapılarak düşük enerji tüketimi ile soğutma yapmaktadır.

-Su soğutmalı su soğutma grupları kullanım amacına göre +25 °C ile -30 °C aralığında su üretmekte ve her türlü ihtiyaca cevap vermektedir.

su soğutmalı chiller
SU SOĞUTMALI CHİLLER GRAFİK
bottom of page